Skip to content

7.2015 – obecnie
Makler Papierów Wartościowych w Domu Maklerskim PKO BP.
Zakres obowiązków: przekazywanie zleceń giełdowych, obsługa pierwszych ofert publicznych, sprzedaż jednostek uczestnictwa w funduszach inwestycyjnych, sprzedaż obligacji i indywidualnych kont emerytalnych.

5.2014 – 9.2014
Stażysta w Instytucie Badań nad Gospodarką Rynkową w Gdańsku. Funkcja: Kierownik projektu
Zakres obowiązków: koordynacja działań promocyjnych w ramach Europejskiego Kongresu Finansowego, organizacja wykładów oraz debat, prace w Komitecie Organizacyjnym Akademii Europejskiego Kongresu Finansowego.

Dodatkowa aktywność:

  • Działalność w Studenckim Kole Naukowym Econometrics na stanowisku prezesa w latach 2013-2015 (w trakcie studiów na Wydziale Zarządzania UG). Koło naukowe interesuje się metodami ilościowymi oraz rynkami finansowymi. Członkowie zajmują się szeroko pojętą współpracą z biznesem, wspólnym powiększaniem własnych kwalifikacji oraz działalnością naukową.
  • Członkostwo w Akademii Europejskiego Kongresu Finansowego w latach 2014 oraz 2015. Jest to projekt organizowany przy Europejskim Kongresie Finansowym, odbywającym się corocznie w Sopocie. Akademia zrzesza najlepszych studentów oraz absolwentów studiów o kierunkach ekonomicznych w Polsce i Europie oraz umożliwia im udział w Kongresie. Członkowie odbywają prestiżowe warsztaty i szkolenia oraz debatują na temat ich przyszłości zawodowej i przyszłości gospodarki Unii Europejskiej.